PIELĘGNACJA

Torebki LABOBA są wykonane z myślą o tym, aby móc towarzyszyć Ci przez lata. Ważne jednak jest to, aby odpowiednio o nie dbać i pielęgnować skórę, z której są wykonane.

Poniżej dzielimy się z Tobą cennymi wskazówkami, dzięki którym nasze produkty będą cieszyć Twoje oko przez długi czas.

Do procesu pielęgnacji niezbędne będą dedykowane produkty. Są to balsamy pielęgnacyjne lub kremy do skór, delikatne ściereczki np. z mikrofibry lub bawełny oraz specjalne szczotki z naturalnego włosia. Przed rozpoczęciem zalecamy aby wypróbować środki pielęgnacyjne na małym, niewidocznym miejscu. Jeśli nie zostawiają śladów/przebarwień, możesz działać dalej.

KROK 1 - POZBYCIE SIĘ ZABRUDZENIA

W przypadku większych zabrudzeń, zacznij od delikatnego przetarcia zanieczyszczonego miejsca wilgotną ściereczką lub wilgotnym ręcznikiem.

KROK 2 - BALSAM I POLEROWANIE

Kolejnym krokiem będzie nałożenie odrobiny balsamu lub kremu do pielęgnacji skór i za pomocą suchej ściereczki, wcieranie go w skórę. Kiedy cały środek zniknie, wypoleruj torebkę specjalną szczotką lub miękką ściereczką. Zabieg “balsamowania” i polerowania, warto powtarzać regularnie, aby zapewnić torebkom piękny wygląd przez wiele sezonów :)

KROK 3 - CZYSZCZENIE WNĘTRZA

Warto również od czasu do czasu wyczyścić torebkę w środku. Tutaj możesz zastosować wilgotną ściereczkę i delikatnie przetrzeć wnętrze.

PRZECHOWYWANIE

Przechowuj torebkę w suchym miejscu, nie narażając jej na nadmierne oddziaływanie słońca i wysokie temperatury. Może to spowodować zniszczenie jej oryginalnego koloru i kształtu. Zalecamy przechowywanie torebek LA BOBA na płasko w dedykowanych materiałowych woreczkach przeciwkurzowych.

Jeśli coś jest niejasne, masz wątpliwości lub pytania, skontaktuj się z nami. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Zespół LA BOBA