LA BOBA to polska marka stworzona w 2012 roku. Projekty LA BOBA powstają z pasji podróżowania i poznawania świata, ale także z miłości do wygody. Każdy projekt to połączenie elegancji i niebanalnej prostoty. Najwyższa jakość materiałów oraz niezwykle precyzyjne wykończenie to znak rozpoznawczy każdej torby i torebki LA BOBA. Kasia Szegidewicz - projektanta marki tworzy dla kobiet dojrzałych i tych zupełnie młodych, świadomie wybierających klasykę w nowoczesnym wydaniu. Torby szyte są w małej polskiej manufakturze z najlepszych włoskich i hiszpańskich skór, a dodatki i elementy wykończenia pochodzą od najbardziej uznanych włoskich producentów.

W kolekcjach LA BOBA pojawia się kilka linii torebek w różnych stylach i rozmiarach. Duże torby z serii Lizbona, Faro, Cusco czy Mexico, to klasyki o idealnym wykończeniu, które pasują do codziennych stylizacji oraz na podróż. Kopertówki z miękkiej skóry to doskonała alternatywa na wieczór, a biodrówki Buenos niebanalnie dopełnią letnie i sportowe stylizacje. Torebki sygnowane logo LA BOBA dzięki szerokiemu wyborowi fasonów i opcji kolorystycznych mogą towarzyszyć w każdej sytuacji.

Wyjątkowość produktów LA BOBA tkwi w uniwersalnej klasyce, która broni się w każdej modowej stylizacji i przetrwa sezonowe mody.

LA BOBA została uhonorowana nagrodą DOSKONAŁOŚĆ MODY TWOJEGO STYLU 2013 za kolekcję jesień zima 2013-2014.